Вхід

Шановні учасники конференції НАНО-2019!

Оргкомітет конференції підготував для Вас перелік рекомендованих готелів у Львові на період проведення конференції НАНО-2019.

Зверніть увагу, що зазначені готелі є рекомендованими, ми не несемо відповідальність за розміщення учасників конференції, тому за усіма питаннями щодо розміщенння звертайтесь до готелів та гуртожитку власноруч!

 

Premier Hotel Dnister, що знаходиться за адресою вул. Матейка 6 - це престижний готельний комплекс близько до Львівської Політехніки та парку Івана Франка.

Готель пропонує номери категорії  «Класік», «Прем'єр» та «Люкс». Усі номери у готелі двомісні, з можливістю одномісного розміщення. У вартість включено сніданок «шведський стіл». Додатково оплачується туристичний збір у розмірі 1%.

Для учасників конференції в період з 26 по 31 серпня 2019 року готель надає знижку 15% на проживання в номерах категорії  «Класик», та 25% в номерах категорії «Прем'єр» та «Люкс» від діючих тарифів.

Щоб отримати знижку, при бронюванні номеру Вам необхідно використати промокод NANO-2019 на сайті готелю або звернутись до відділу продажів готелю.

 

Мережа готтелів Джем – два готельних комплекси в самому центрі Львова, за адресами вул. Гнатюка 6 та вул. Коперника 18а. Готель пропонує  для усіх учасників конференції номери класу «Економ», «Стандарт», «Стандарт+» зі знижкою 20%.

Безкоштовний континентальний сніданок включено у вартість проживання.

Щоб отримати знижку, при бронюванні номеру Вам необхідно використати промокод НАНО-2019 на сайті готелю або звернутись до відділу продажів готелю.

 

Hotel Leotel – готель ресторанного комплексу, що знаходиться в історичній частині Львова за адресою вул. Лук’янівська 3 пропонує номери класу «Економ», «Стандарт», «Бізнес-Стандарт» та «Люкс». Сніданок не включено у вартість номеру, для гостей готелю діє 10% знижка на харчування у ресторані «Леотель».

Детально ознайомитися та забронювати номери ви можете на сайті

 

Університет «Львівська політехніка», як співорганізатор конференції «НАНО-2019» пропонує 2-х та 3-х місні кімнати у гуртожитку. У кімнатах є холодильник та душ, умови середні. Орієнтовна вартісь проживання 200 грн.

За більш детальною інформацією звертайтесь за тел. +38(067) 2715410 Микитюк  Зеновій Матвійович та +38(067)4076798 Лукiянець Богдан Антонич

 

До зустрічі у Львові!