NANO-conference
Вхід

Конференція пройде у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, який сьогодні є провідним сучасним науково-навчальним центром України. Це вищий навчальний заклад із тривалою історією здобутків та успіхів як у педагогічній, так і в науковій діяльності. Київський університет підтримує широкі міжнародні зв'язки з університетами та  інститутами зі всього світу.

Конференція буде проходити в червоному корпусі університету, який є найстарішим корпусом та розташований у центрі Києва на вулиці Володимирській, 60. Цей корпус є пам'яткою історії національного значення і символом вітчизняної фундаментальної університетської освіти. Цю масивну будівлю незвичайного червоного кольору було побудовано в 19 столітті. Червоний корпус університету в стилі класицизму був споруджений за проектом найвідоміших архітекторів Джованні та Олександра Беретті.

Київ — столиця України, одне з найбільших і найстаріших міст Європи. Це важливий науковий, освітній, індустріальний, політичнийта культурний центр Східної Європи. А також тут знаходяться центральні органи влади України, іноземні місії, штаб-квартирибільшості підприємств та громадських об'єднань, що працюють в Україні. У 1982 року Київ відзначав 1500 років. У Київі розташовано багато наукових та вищих навчальних закладів та всесвітньо відомих історичних пам'яток. Київ надзвичайно "зелене" місто, оскільки, має безліч парків та скверів. Жителі дуже щирі і привітні, тому поїздка до Києва завжди залишиться у Вашому серці.